مقایسه محصولات در دکتر ابزار

مقایسه محصولات در دکتر ابزار

ممکن است به عنوان بازدید کننده از وب سایت، در بخش های مختلفی از وب سایت نیاز به مقایسه محصولات موجود در فروشگاه داشته باشید. از این رو در یک دید کلی انواع مقایسه را به صورت های زیر خواهیم داشت.

  1. مقایسه دو محصول در صفحه نخست
  2. مقایسه دو یا چند محصول در یک دسته بندی از محصول
  3. مقایسه چند محصول از یک برند
  4.  مقایسه یک محصول در بخش معرفی محصول با محصولات مشابه
  5.  مقایسه تصادفی محصولات

کارکرد وب سایت و مقایسه محصولات

در فروشگاه آنلاین ابزار، دکتر ابزار امکان مقایسه تخصصی محصولات، از اولویت های مهم در روند خدمات رسانی تلقی شده و در این بخش تلاش می شود تا اطلاعات اساسی در خصوص محصولات در اختیار مخاطبان قرار گیرد، به گونه ای که بتوان با کسب بیشترین اطلاعات در زمان مقایسه محصولات، خریدی با آسودگی خیال را تجربه کرد.

به این بهانه در بخش مقایسه محصولات میکوشیم تا اطلاعات اساسی و کاربردی در خصوص محصولات مختلف به کارابران ارائه شود. تلاش شده است، تا در زمان درج مشخصات محصولات در فروشگاه ویژگی های کاملی از محصول در اختیار مخاطب قرار گرفته و کاربر بتواند با مطالعه صفحه معرفی هر محصول اطلاعات کافی نسبت به آن محصول دریافت کند.

در معرفی محصولات تلاش شده است، با توجه به دسته بندی های محصولات تا حد ممکن ویژگی های مشترک محصولات همرده به عنوان وِیژگی های محصول درج شده تا بخش اطلاعات فنی کامل و کامل تر شود. این فرایند در بخش مقایسه کاربرد های خود را نشان داده و کاربر قادر خواهد بود بدون مواجه با فیلد های خالی از اطلاعات با بیشترین پارامتر های ممکن روند مقایسه ابزارهای مختلف را طی کند.

فروشگاه آنلاین ابزار

برای سهولت کاربران در بخش های زیادی از وب سایت امکان دسترسی به آیکن های  مقایسه فراهم شده است.

به طور مثال در صفحه نخست از وب سایت امکان مقایسه هر محصولی با محصولی دیگر فراهم شده است و کاربر می تواند محصول را به لیست مقایسه اضافه کند.

انتخاب محصولات پیشنهاد ویژه برای مقایسه

برخی از محصولات فروشگاه اینترنتی ابزارآلات دکتر ابزار به عنوان محصولات با شرایط فروش معرفی شده اند. این محصولات، محصولاتی هستند که با در نظر گرفتن تخفیف در این بخش قرار داده شده اند.

در میان محصولات با شرایط فوق نیز می توان مقایسه را انجام داد و در زمان خرید محصول متناسب با نیاز را انتخاب نمود. میتوانید با انتخاب دو یا چند محصول از طریق کلیک بر روی گزینه  مقایسه این محصولات را در لیست مقایسه نهایی خود اضافه کنید.

مقایسه در دکتر ابزار

انتخاب از میان محصولات پر فروش برای مقایسه 

در لیست نمایش داده شده در صفحه نخست با عنوان لیست محصولات پر فروش قادر خواهید بود تا دو یا چند محصول را برای مقایسه انتخاب کنید، کافی است با مراجعه به این بخش روی علامت مقایسه کلیک کنید تا محصولات مورد نظر شما برای مقایسه انتخاب شوند.

مقایسه محصولات در دکتر ابزار

محصولات ویژه و محصولات پر فروش تنها بخشی از محصولاتی هستند که می توانید مقایسه بر روی ویژگی های آن ها را داشته باشید و الزاما برای مقایسه محصولات، ضروری به استفاده ازصفحه اول فروشگاه ابزار آلات دکتر ابزار وجود ندارد.

در صورت تمایل مشاورین ما در دکتر ابزار آمادگی پاسخ گویی به سئوالات شما در زمان خرید را دارند،

021-66980500

021-66980600

مقایسه از طریق آیکن مقایسه در هدر وب سایت

با کلیک بر روی آیکن مقایسه در هدر وب سایت نیز قادر خواهیم بود وارد بخش مقایسه شده و محصولات انتخاب شده برای مقایسه را بررسی کرد.

فروشگاه اینترنتی دکتر ابزار

مقایسه از طریق دکمه مقایسه در محصول

دکمه مقایسه در دکتر ابزار

بعد از انتخاب تعداد دلخواه محصول برای مقایسه، محصولات به بخش مقایسه اضافه شده و تیک مربوط به آن ثبت می شود. در این زمان دکمه مقایسه در هر محصول تغییر رنگ داده و تیره رنگ خواهد شد.

از این نکته می توان دریافت، زمانی که آیکن خاکستری رنگ مقایسه پر رنگ باشد، حتما محصولی در لیست مقایسه های وب سایت وجود دارد، در صورتی که محصول مورد نظر در حال حاضر مد نظر شما قرار ندارد می توانید اقدام به حذف گزینه ها از لیست مقایسه کنید.

صفحه مقایسه محصولات و ابزارآلات انتخاب شده از وب سایت در دو شکل کلی قابلیت نمایش خواهد داشت. در حالت اول به صورت پاپ آپ که بر روی صفحه ای که در آن هستید، نمایش داده میشود و فرمت دوم نتایج مقایسه باز شدن صفحه ای جدید به نام مقایسه خواهد بود.

فرمت دوم نمایش نتایج مقایسه 

مقایسه محصولات در دکتر ابزار

فرمت اول نمایش نتایج مقایسه

صفحه مقایسه

حذف محصول از نتایج مقایسه 

فرض کنید لیستی از محصولات را برای مقایسه انتخاب کرده اید و پس از بررسی تصمیم میگیرید ، برخی از ابزار های انتخابی را از نتایج جستجو حذف کنید، یا اینکه به طور کلی لیست مقایسه را خالی کرده و مقایسه جدیدی انجام دهید.

در این گام با مراجعه به بخش انتهایی جدول مقایسه و درست در بالای بخشی که تصاویر محصولات نشان داده می شوند. می توانید با کلیک روی آیکن بستن یا همان *  محصول را از لیست حذف کنید.

برای خالی کردن کل لیست باید تک تک محصولات را از لیست مقایسه حذف کرده تا حافظه به طور کلی خالی شود.

حذف نتایج مقایسه

امکان اضافه کردن از لیست محصولات مشابه 

مقایسه محصولات در صفحه معرفی محصول

در صفحه های مربوط به محصولات می توان لیستی از محصولات مشابه به محصول مورد نظر را مشاهده کرد، که می توان هر یک از این محصولات را به لیست مقایسه شوندگان اضافه کرد.

دانش نامه دکتر ابزار

مقایسه در صفحه محصولات

در صورتی که به هر طریقی وارد صفحه ای از  دکتر ابزار شده اید، چه از طریق گوگل و یا یا جستجو در خود ب سایت قادر خواهید مقایسه ابزار ها را با یکدیگر انجام دهید.

در زیر عنوان هر محصول در هر صفحه از محصولات وب سایت آیکن مقایسه وجود داشته و کاربران قادر خواهند بود، محصول را به لیست مقایسه اضافه کنند. در صورتی که چندین محصول از چندین صفحه مختلف برای مقایسه انتخاب شود، به صورت خودکار محصولات به بخش مقایسه منتقل خواهند شد و مشکلی از نظر میزان محصولات انتخاب شده وجود نخواهد داشت.

مقایسه محصولات در صفحه محصول