آشنایی با فروشگاه اینترنتی دکترابزار

وظیفه ما این است می­ کوشیم که با شناخت نیاز مشتریان، بهترین گزینه را به آنها ارئه داده و در کوتاه­ ترین زمان ممکن تحویل نماییم.ما متعهد هستیم با ارائه بهترین کیفیت­ از محصولات،کسب رضایت مشتریان و پائین ترین قیمت مشتریان خود راضی نگه داریم. بر همین اساس خود را ملزم به کامل­ کردن خانواده محصولات ضمن رعایت خواسته مشتریان می­دانیم تا مشتریانمان را به آنچه که در تخصص و لیاقتشان هست برسانیم و نام “دکتر ابزار” را به عنوان فروشگاهی برتر در حوزه ابزارآلات و تجهیزات برگزیدیم.

استفاده از “دکتر ابزار” (www.DoctorAbzar.com) با توجه به امکان خرید توسط مدیران اصلی و بخش فنی شرکت ها و قابلیت اطلاع از مشخصات دقیق کالا و مقایسه با کالاهای مشابه دیگر، تامین و تحویل سریع کالا در آدرس مورد نظر خریدار، باعث افزایش بهره وری تولیدکنندگان و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی آنها می‌گردد.

پیشینه دکتر ابزار

فروشگاه “ابزار فرامرز” با توجه به پشتوانه و تجربه ۳۰ ساله خود در زمینه واردات، تامین و تجهیز کارخانجات، صنایع پتروشیمی ، نفت و گاز، کارگاه های صنعتی و ساختمانی و تامین نیازهای همکاران محترم در صنف ابزار و یراق با داشتن ۲ شعبه فروشگاهی، اکنون با وب سایت تخصصی و اینترنتی “دکتر ابزار” (www.doctorabzar.com) در خدمت گذاری آماده است.

هدف ما ارائه مستقیم انواع برندهای معتبر در زمینه ابزارآلات، لوازم برقی، شارژی و بنزینی صنعتی، نجاری و خانگی، تجهیزات جوش و برش، ادوات کشاورزی، لوازم اندازه گیری دقیق و حساس، لوازم الکتریکی، دستگیره و یراق آلات ساختمانی و کابینت، لوازم و تجهیزات ساختمانی، تجهیزات ایمنی و ترافیکی و سایر موارد نیاز را تامین نموده و با این اطمینان که کلیه ابزارها از قیمت مناسب و اصالت کالا برخوردار است و تلاش خود را بر جلب رضایت و اطمینان شما گذاشته ایم.