فروش سازمانی در فروشگاه اینترنتی دکتر ابزار

یکی از مهم ترین نیاز های شرکت ها و سازمان ها، تامین تجهیزات و ابزارآلات مورد نیاز، توسط واحد های تامین کالا(تدارکات و پشتیبانی) شرکت ها و عموما با روش های سنتی و با طی کردن شیوه های مرسوم اداری و سازمانی انجام می گیرد.

فرایند استعلام قیمت، متناسب با نیازمندی ها، تنوع محصولات و محدودیت های دسترسی  در بسیاری از مواقع چالش های زیادی را برای سازمان ها ایجاد کرده است. به گونه ای که عموما خرید سازمانی با شیوه های سنتی زمان بسیار زیادی طلب کرده و گاها مسئولین خرید سازمان ها با مشکلات متعددی در حوزه تامین ابزار مورد نیاز سازمان ها مواجه هستند.

واحد فروش سازمانی دکتر ابزار در تلاش است، با کوتاه کردن زمانبندی های تبادل دیتا و سیستمی کردن فرایند ها، پیش فاکتور ها مشخصات فنی محصولات مورد درخواست و همچنین شرایط متفاوت گارانتی و تاثیر آن ها بر قیمت را در کوتاه ترین زمان  مورد ارزیابی قرار داده و نیازهای سازمان ها و شرکت ها را تامین کند.

 

شایع ترین چالش های تامین ابزار برای سازمان ها

 

1- تنوع قیمت موجود در بازار برای محصولی خاص

2- مواجه شدن با چالش هایی از قبیل چالش اصالت کالا

3- عدم تامین کالا در زمان بندی مقرر توسط تامین کنندگان

4- عدم امکان ارائه فاکتور رسمی و قانونی توسط بسیاری از تامین کنندگان ابزار

5- محدود بودن در انتخاب کالاهای همرده با یک محصول

6- تنوع در گارانتی و خدمات تحت پوشش آن توسط تامین کنندگان

مزیت های فروش سازمانی فروشگاه آنلاین ابزار، دکتر ابزار

  • با فروش سازمانی دکتر ابزار شما قادر خواهید بود، کلیه اقلام مورد نیاز خود را استعلام کرده و پیش فاکتور رسمی دریافت کنید، کالا های همرده با درخواست های خود را بشناسید و با اطلاعات بیشتری درخواست خود را نهایی کنید.
  • فروشگاه آنلاین ابزار، دکتر ابزار تلاش میکند تا بهترین و مناسب ترین قیمت ها را در اختیار سازمان ها قرار داده و متناسب با میزان خرید آنها بسته های تشویقی، برای خرید های آتی و هدایای ارزشمندی نیز برای آن ها در نظر گرفته است.
  • مشاوران ما در دکتر ابزار، به صورت حضوری و تلفنی شما را در کلیه فرایند های آشنایی با ابزار مناسب سازمان ها، مقایسه و انتخاب نهایی همراهی خواهند کرد، تا خرید مناسب تری را تجربه کنید.
  • کلیه سفارشات سازمانی به هر میزان از نظر هزینه های ارسال، با فروش سازمانی به صورت رایگان خواهد بود .
  • در خرید های سازمانی و شرکتی با در نظر گرفتن موارد قانونی و حقوقی امکان ارائه فاکتور رسمی نیز وجود خواهد داشت.

 

ارتباط از طریق واتس آپ: 09056680535

ارتباط از طریق تماس تلفنی: 02166980600

ارتباط از طریق ایمیل: B2B@Doctorabzar.com