برند های مطرح مختلفی در حوزه ابزار در دنیا وجود دارد که عموما این برند ها بر روی گونه خاصی از ابزار ها تمرکز دارند، هر برند ابزار منتقدان و تحسین کنندگان ویژه خود را دارد و سهمی از بازار فروش ابزار را در اختیار دارند . برخی از برند ها امکان حضور در بازار ایران را ندارند، اما برند های مطرحی در بازار های ابزار ایران حضور دارند که توانسته اند جایگاه مشخصی از بازار ابزار را از آن خود کنند. بسیاری از برند های مطرح ابزار در ایران نمایندگان انحصاری و خدمات پس از فروش قابل توجهی دارند، این موضوع می تواند در انتخاب ابزار به ویژه ابزار هایی که قیمت بالایی دارند، موثر باشد.

برند های مطرح ابزار

در میان فروشگاه های اینترنتی ابزار، دکتر ابزار تلاش کرده است، متنوع ترین سبد خرید در میان برند های مطرح ابزار را فراهم کند. دامنه محصولات موجود در وب سایت از ابزار های برقی و بادی گرفته تا ابزار های ایمنی و تجهیزات مربوط به خودرو را در بر میگیرد. در وب سایت دکتر ابزار به سادگی قادر خواهید بود، از مطرح ترین برندهای ابزار در سراسر دنیا، با اطمینان از اصالت کالا خرید کرده و مزایای خرید اینترنتی ابزارآلات دکتر ابزار بهره مند شوید. چرا که این مجموعه همواره تلاش داشته است، با ارائه کالای اصلی و با کیفیت مشتریان خود را راضی نگه دارد.

BOSCH
TOSAN
ابزار ریکسون
ابزار آلات دیوالت
متابو ابزارآلات
ابزار تانوس
AEG TOOLS
ابزار ماکیتا
ابزار آلات هیوندایی
ابزار آلات آروا
ابزارآلات اکتیو
ابزارآلات NEC
ابزار برند DCA
ابزار الیت
ابزار رونیکس
ابزار آلات نوا
ابزار برند لیزر لاینر
ابزار جوش و برش ایران ترانس
ابزار الات گام الکتریک
برند صبا الکتریک
ابزارآلات کلوین
ابزار jcb
ابزار کرون
ابزار مبوتو
ابزار APN
ابزار jit
ابزار کارچر
ابزار آنچر
ابزار هانس
ابزار میلواکی
آورین الکتریک
برند IronMax
ابزار محک
ابزار برند آنووی
ابزار کنیپکس
ابزار برند ادون
ابزار برند کنزاکس
ابزار هملایت
ابزار بلک مکس
ابزار هیوسان
ابزار جنیوس
قفل گیرا
برند دوو
ابزار هانتیون
ابزار لومانو
ابزار هیتاچی
ابزار گریت
ابزار هیلتی
قفل پارس
ابزا آپ اسپریت
ابزار رابین
قفل پنج ستاره
ابزار BKH
قفل سپه
ابزار باس
ابزار ایزی پاور
ابزار Intimax

علی رقم تلاش تیم اجرایی و فروش دکتر ابزار، در صورتی که قصد خرید ابزاری را دارید که در میان برند های ابزار موجود در سایت قرار نداشت، می توانید از طریق تماس تلفنی یا گفتگوی آنلاین درخواست خود را با کارشناسان واحد فروش دکتر ابزار مطرح نمایید. کارشناسان دکتر ابزار تلاش خواهند کرد تا در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر را برای شما تهیه و ارسال نمایند.